ÜRÜN ARA

Aion

Ürün Adı Ürün Karşılığı Ürün Fiyatı Stok Adet
6 TRY E-Pin Gameforge 6 TRY Aion E-Pin 5.72 TL Sepete At
30 TRY E-Pin Gameforge 30 TRY Aion E-Pin 27.67 TL Sepete At
60 TRY E-Pin Gameforge 60 TRY Aion E-Pin 56.29 TL Sepete At
150 TRY E-Pin Gameforge 150 TRY Aion E-Pin 143.00 TL Sepete At
300 TRY E-Pin Gameforge 300 TRY Aion E-Pin 285.25 TL Sepete At

Poeta`da çok eskiden kapanmış bir boyut kapısı Balaurlar tarafından tekrar açılmaya çalışılmakta. Balaurlar bu sayede Poeta`yı ele geçirebilecekler. Elyo ve Asmodian birlikleri Balaur gemisi Dredgion`u yok etmek için ve Balaurların planlarını bozup Poeta`yı kurtarmaya çalışacakken...

Elyo ve Asmodian’lar, gezegeni bir arada tutan Sonsuzluk Kulesi`ni korumaktan sorumlu tek bir kutsal ırkın üyeleriydi. Kulenin yok edilmesi üzerine iki grup birbirine düşman olmuşlar ve kulenin yok edilmesini diğer tarafın suçu saymışlardı. İki ırk da büyük bir nefret, öc alma isteği ile can düşmanları olmuşlar ve karşı tarafı cezalandırmak için ant içmişlerdi.

Sonsuzluk Kulesi felaketinden sonra, Atreia gezegeni ikiye ayrıldı. Böylece iki ırk da birbirinden ayrıldı. Melek gibi kanatları olan, iyi ve saf görünümlü Elyos ırkı. Onlar dünyanın alt kısmında, bol güneş ışığı alan, bol bitkiye sahip ve harika manzaraları olan Elysea`da yaşıyorlardı. Diğeri ise, cesur ve dayanıklı bir ırk olan Asmodianlardı. Umutsuz ve karanlık bir dünyaya sürüklenmişlerdi. Asmodianlar, karanlık dünyalarına gömüldükçe, vücutları değişmeye başladı. Karanlıkta derileri soldu, gözleri karanlığa alıştıkça dünya dışı bir parıltı halini aldılar.
Elyolar, ruhsuz yaşamlı iyi olan her şeyi yok etmeye güdümlü. Kutsal ve saf görünüşlerine kanmayın, solgun yüzlerinin arkasında karanlık vardır.

Şimdi iki ırk hem birbirine hem Balaur’a karşı mücadele veriyor.
Verilen görevleri yerine getirmek, sınırlı ve şartlı zindanlardaki heyecanlı mücadeleleri kazanmak.

Hayatınızın savaşları için bu dünya sizi bekliyor.

Eğer mevcut bir Aion oyuncusuysanız hemen şimdi sitemizden Aion Coins epin alabilir ve hesabınıza yükleyerek özel eşyalardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.
Aion  hesabınıza hemen şimdi Aion Coins epin almak için tıklayın.

Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin

Mobil Ödeme ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme İninal ile Ödeme