ÜRÜN ARA

League of Legends Kapanıyor!
01/04/2016 15:50 tarihinde yazıldı.

post img
League of Legends - Türkiye sunucuları kapanıyor.

Riot Games'ın dünya çapında popüler olan oyunu League of Legends'ın Türkiye sunucuları 15 Mayıs itibari ile kapanıyor, ABD merkezli firmanın aldığı bu karar, Türkiye sunucularında oynayan oyuncuları şoka uğrattı.
Henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen, Riot Point satışı konusunda distribütörlük anlaşması olan firmalara yazılı bir mail ile ilgili durum iletildi. Firmamızın mail kutusuna düşen bu önemli gelişme karşısında bir şok etkisi yaşadık.

Sunucuların Kâr Etmemesi Sebep Olarak Gösterildi
League of Legends Türkiye sunucularının kâr oranına göre en alt sırada kaldığı bilgisi bu kararın alınmasında etkili oldu. En son yaşanan zam sonrası Türkiye sunucuların kârlılık oranı oldukça fazla düşmüştü.


Türkiye'de E-Spor'u E-Spor Yapan Oyundu 
Bilindiği üzere League of Legends takım oyunu yapısına sahip olduğu için E-Spor kategorisinde önemli bir konuma sahipti. Türkiye'deki E-Spor kültürünü geliştiren, Çeşitli Turnuvalar organize eden League of Legends'in Türkiye sunucuların kapatılacak olması Türkiye'de E-Spor'un akıbeti konusunda tartışmalara yol açacak.


E-Spor Takımları Avrupa Liglerine Katılacak

Türkiye Liglerinde yer alan büyük E-Spor takımları, bu kararın ardından Avrupa liglerinde yarışacaklar. Türkiye sunucularının kapatılması sonucu, E-Spor'a yatırım yapan bu firmalar artık yatırımlarını Avrupa'da yapacaklar.


1 Nisanınız kutlu olsun :) 

Türkiye'nin en güvenilir Epin Satış Sitesi TurkPayment'dan Ucuz RP Satın Al

League of Legends (LoL)

Ürün Adı Ürün Karşılığı Ürün Fiyatı Stok
400 RP 400 Riot Points TR 6.45 TL  Satın Al
840 RP 840 Riot Points TR 12.80 TL  Satın Al
1780 RP 1780 Riot Points TR 26.20 TL  Satın Al
3620 RP 3620 Riot Points TR 52.50 TL  Satın Al
6450 RP 6450 Riot Points TR 84.00 TL  Satın Al

Mobil Ödeme ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme İninal ile Ödeme