ÜRÜN ARA
post img

Kar Fırtınası İndirimleri Geliyor

Havalar soğuyor, artık dışarıda vakit geçirmek yaz ayına göre daha zor Hem kış ayının gelişini hemde yeni sezonun daha iyi pekiştirilmesi için fırından yeni çıkmış buz gibi bir kampanyayı haber vermek istiyoruz..


post img

PBE Yama Notları (1.12.2015)

PBE\'ye güncelleme geldi Güncelleme ile gelenlerden bahsedersek; Snow Day Bard, Snow Day Gnar, ve Snow Day Syndra için sanat görsellerini, Snowdown giriş ekranını, sevimli Kod Adı: Poroyu ve dahasını içeriyor! Bizden RP Alarak yeni gelecek skinlerin hazırlığını yapabilirsiniz..


post img

PayTR İş Ortaklığı

Şirketimiz, PAYTR Ödeme Hizmetleri A Ş ile geliştirici partnerliğini duyurmaktan onur duyar..

post img

Point Blank Bayram Hediyesi!

 Point Blank bayrama özel etkinliğini TurkPayment farkı ile yaşayın!  Point Blank Kurban bayramına özel olarak oyuncularını sevindirmeye devam ediyor Kurban bayramına özel olarak sunulan, Kurban Bayramı Özel Serisi ve Kurban Seti çok kısa süre için markette..


post img

Madalyonun İki Yüzü Kindred Karşınızda

 Madalyonun İki Yüzü Kindred Karşınızda !!!  Ormanları fethetmek için tasarlanan yeni nişancı şampiyon Kindred ile Adalet Meydanlarına farklı bir soluk geliyor   Kindred kamplar arasında kol geziyor, damgaladığı rakiplerini ölüme mahkûm ediyor ve cezalarını kesebilirse kendi gücüne kalıcı olarak güç katıyor..
Mobil Ödeme ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme İninal ile Ödeme