ÜRÜN ARA
 epin

League of Legends (LoL) Ürünlerini Satın Alan Kişilerin Yorumları

League of Legends (LoL)

Ürün Adı Ürün Karşılığı Ürün Fiyatı Stok Adet
400 RP 400 Riot Points TR 19.00 TL Sepete At
840 RP 840 Riot Points TR 37.00 TL Sepete At
1780 RP 1780 Riot Points TR 75.00 TL Sepete At
3620 RP 3620 Riot Points TR 150.00 TL Sepete At
6450 RP 6450 Riot Points TR 260.00 TL Sepete At
9620 RP 9620 Riot Points TR 370.00 TL Sepete At

LoL PBE

Ürün Adı Ürün Karşılığı Ürün Fiyatı Stok Adet
LoL PBE HESAP Anında teslimat 25.00 TL Sepete At

League Of Legend Türkiye


 

Riot Games’in geliştirdiği ve yayınladığı League of Legends’ın tüm dünyada aylık 12 milyon oyuncusu olduğu söyleniyor.


Yayınlandığı günden bu yana milyonlarca oyuncunun tutkusu hatta yaşam tarzı haline gelmiş olan League of Legends Türkçe dil desteği ile yayınlanıyor. 

League of Legends kısaca lol kelimesiyle ifade edilen, Riot Games tarafından piyasaya sürülen bir online savaş oyunudur. Takım çalışmasına dayanan oyun MOBA türünde bir oyundur. League of Legends Türkiye, Türkçe ara yüzü ile kısa zamanda büyük bir kitleye ulaşmış ve ülkemizde en fazla oynanan online oyunlardan biri olmuştur. Oyunda birbirinden zevkli modlar mevcuttur. Oyun, mitolojik bir savaş oyunudur ve oyunu grup kurarak arkadaşlarınıza birlikte oynayabilirsiniz. Oyunun kendine ait ödül oyunları mevcuttur. Bu sayede yılın farklı zamanlarında, tek başınıza veya grup kurarak ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca oyunu kendi tarzınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Birçok online oyun gibi, bu oyunda da oyun puanı satın alarak seviye atlayabilir, çeşitli oyun araçlarına sahip olabilirsiniz.


League of Legends kısaca lol oyununu kesintisiz bir şekilde oynamak için oyun hesabınıza Riot Games’in sanal para birimi olan riotpoints yüklemeniz gerekmektedir. League of Legends Türkiye riotpoints ya da rp ile çevrimiçi hizmetleri alabilecek ve grubunuzu geliştirebileceksiniz. Oyun için gerekli olan oyun puanları, Turkpayment güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. TurkPayment hesabı üzerinden yapacağınız ödeme ile League of Legends Türkiye hesabınıza rahatlıkla oyun puanı aktarabileceksiniz. Üstelik kredi kartı, havale ya da mobil ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. TurkPayment 7/24 siz değerli müşterilerine güvenilir, hızlı ve kesintisiz satın alma ve takas hizmeti sunmaktadır.

Sitemizden 7/24 e-pin satın alabilirsiniz.

1) Client'e giriş yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan Mağaza butona tıklayınız, ardından 'RP Satın Al' butonuna tıklayınız.2) Sol tarafta bulunan 'Riot PIN' bölümünü seçiniz ve ardından TurkPayment.com'dan aldığınız Epin Kodunu başta, sonda ve aralarda boşluk olmadan girin/kopyalayın gönder butonuna basıp yüklemenizi tamamlayın.

Mobil Ödeme ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme İninal ile Ödeme