ÜRÜN ARA

Rakion

Ürün Adı Ürün Karşılığı Ürün Fiyatı Stok Adet
10.000 Joypara 5.000 Rakion Nakit 11.80 TL Sepete At
20.000 Joypara 10.000 Rakion Nakit 23.60 TL Sepete At
30.000 Joypara 15.000 Rakion Nakit 35.40 TL Sepete At
50.000 Joypara 25.000 Rakion Nakit 59.00 TL Sepete At
80.000 Joypara 40.000 Rakion Nakit 94.40 TL Sepete At
100.000 Joypara 50.000 Rakion Nakit 118.00 TL Sepete At

"Bir zamanlar, canavarlar dünyayı yönetirken insanlar yalnızca küçük bir topluluktu. Beyaz Ejderhalar; yani canavarların kralı bu durumdan endişe duymaya başladılar. Dünya da, savaşlar ve sayısı çok fazla artan canavarlar yüzünden boşalmaya başlamıştı ve ortadaki durum hiç iç açıcı görünmüyordu. Bundan yola çıkarak çok cesur bir hareket ile kendi yaratıklarını oluşturmaya ve dünyayı ele geçirmeye calışan diğer türlere karşı savaş açtılar.


Ama gün geldiğinde, insanların da büyü öğrenerek ve kendilerini geliştirerek canavarları alt etmeye çalıştıkları ortaya çıktı. Beyaz Ejderhalar uykularından yeni uyanırken insanların Kralı Zadro, Beyaz Ejderhalar ile ateşkes imzalamaya çalıştı ama başaramayacağını fark etti. Bu yüzden Zadro, Beyaz Ejderhaların kalelerine giderek gelen saldırıları durdurmayı, en, azından yavaşlatmayı hedeflemekteydi. Beyaz Ejderhalar insanları garip bir ilgi ile izlediler; çünkü insanlar canavarlar gibi değildi; isteklerini almak için fedakarlık yapıyorlardı ve kendi hayatlarını riske atacak kadar yürekliydiler.


Son olarak Beyaz Ejderhalar, insanlara 500 sene daha vermeye karar verdiler ve uykularına geri döndüler. Canavarların liderleri hayat formlarını başka bir şeye çevirdiler; göğe taşındılar. Kalan Beyaz Ejderhalar, insanların kralı Zadro`ya şöyle buyurdu: "Gökteki liderlerimiz bu dünya ile her zaman bağlantı içindeler, her zaman aşağıda olup biteni izleyecekler; ama kendi kudretlerini kullanarak geri dönmemeye karar verdiler. Onlar sözlerini hakikaten yerinde tutacaklardır ama ya siz dediğiniz kadar var mısınız? Size sunduğumuz bekleme süresi bir felaket doğurabilir, veyahut duyduğumuz merhamet tam tersine dönebilir".


Zadro insanlarına Beyaz Ejderhalar ile ilgili hikayelerini anlattı ve daha iki asır geçmeden herkesin aklından silindi gitti.


Oyuna Kayıt Olmak ve İndirmek İçin

1) www.joygame.com adresine üye girişi yapın ve ardından 'JOYPARA Yükle' butonuna basın.2) Ülke seçip, ardından 'E-Pin' seçeneğini seçerek devam et butonuna basın.3) Bu bölümde TurkPayment'den aldığınız 'E-Pin Kodunu' girin ve 'Devam Et' butonuna tıklayın.4) Yüklemenizi yaptıkdan sonra 'JP Çevir' butonuna tıklayın.5) -Oynadığınız oyunu seçip daha sonra 'Çevir' butonuna basıp yüklemenizi tamamlayın.

Mobil Ödeme ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme İninal ile Ödeme