ÜRÜN ARA

S.K.I.L.L.

Ürün Adı Ürün Karşılığı Ürün Fiyatı Stok Adet
30 cash Mangır Kart 10 TL 9.45 TL Sepete At
100 cash Mangır Kart 25 TL 23.64 TL Sepete At
300 cash Mangır Kart 50 TL 47.27 TL Sepete At
1000 cash Mangır Kart 125 TL 118.18 TL Sepete At
2500 cash Mangır Kart 250 TL 220.58 TL Sepete At
S.K.I.L.L. Special Force 2, Gameforge aracılığıyla oyunseverler ile buluşuyor. Gameforge’un ilk MMOFPS oyunu olmaz özelliği taşıyan S.K.I.L.L. Special Force 2 diğer bölgelerde sadece Special Force 2 ismiyle yayınlanıyor ve Soldier Front ismiyle de tanıdığımız oyunun geliştirilmiş 2.versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

FPS’lerin vazgeçilmezi olan klasik oyun modlarının yanı sıra hayatta kalma, savunma ve casusluk (nöbet) gibi ayırd edici oyun modlarının da yer aldığı S.K.I.L.L. Special Force 2‘de dünya dışı yaratıklara karşı PvE mücadelesi verebilir veya düşman birliğinin üssüne sızarak gizli bilgileri ele geçirebilirsiniz.

Çok sayıdaki oyun modu, 16 kişiyi destekleyebilen çeşitli özelliklerdeki haritaları, zengin mühimmat seçeneği ve oyun içi dinamikleriyle aksiyon dolu bir oyun deneyimi vaad eden S.K.I.L.L. Special Force 2‘nin hakkında bildiklerimiz bunlarla sınırlı. S.K.I.L.L. Special Force 2 hakkındaki güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz. 

Oyuna katılmak için tr.skill.gameforge.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer mevcut bir S.K.I.L.L. oyuncusuysanız sayfamızdan oyun hesabınız için Cash satın alabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
Mobil Ödeme ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme İninal ile Ödeme