ÜRÜN ARA

Madalyonun İki Yüzü Kindred Karşınızda
16/09/2015 00:33 tarihinde yazıldı.

post img

 Madalyonun İki Yüzü Kindred Karşınızda !!! 


 Ormanları fethetmek için tasarlanan yeni nişancı şampiyon Kindred ile Adalet Meydanlarına farklı bir soluk geliyor. 


 Kindred kamplar arasında kol geziyor, damgaladığı rakiplerini ölüme mahkûm ediyor ve cezalarını kesebilirse kendi gücüne kalıcı olarak güç katıyor. 

 Kindred rakiplerinin eceli olmakla kalmıyor, dostlarının kapısını çalan eceli oyalamayı da biliyor

 Ölümün korkunç pençesi uzandığında; Kuzu, yani Kindred’in iki ruhundan biri, bir kutsal alan ortaya çıkarıp dostlarına çok değerli birkaç saniye kazandırabiliyor. 


ŞAMPİYONUN YETENEKLERİ


Pasif: Avcının Damgası

 Kuzu, bir rakip şampiyonu haritanın neresinde olursa olsun ölüm için damgalar.  

 Kısa bir süre sonra damga etkinleşir. Kindred hedefi katleder ya da katledilmesinde asist yaparsa, normal saldırıları kalıcı bir ilave kazanır. 

 Bu ilave etkisi birikir. Kuzu’nun Avcının Damgası ile rakip şampiyonları damgalamasının yanı sıra, Kurt zaman zaman kendiliğinden rakip ormandaki büyük canavarların kanına susar. 

 Ölüm için damgalanan hedefleri bütün şampiyonlar görebilir. Q: Okların Dansı

 Kindred hedef yöne atılır ve yakındaki en fazla üç rakibe ok atışı yapar. W: Kurdun Hiddeti

 Pasif: Kindred hareket halindeyken Av Hırsı yükleri biriktirir. Yükler tamamen dolduğunda, Kindred’in bir sonraki saldırısı belli bir miktar can çalar. 

 Aktif: Kurt, Kuzu’dan geçici olarak ayrılır ve çevresinde geniş bir ruh alanı oluşturarak Kuzu’nun saldırdığı hedefe veya en yakındaki rakibe saldırır. Kurdun Hiddeti’nin etki alanındayken, Kuzu’nun kullandığı Okların Dansı’nın bekleme süresi büyük oranda azalır. E: Karabasan

 Kindred hedef rakibi önce yavaşlatır. Ardından, yavaşlayan hedefe kısa aralıklarla üç defa saldırı isabet ettirebilirse; hedef, azami can değerinin belli bir oranını hasar olarak alır. R: Kuzunun Şefkati

 Kindred kendisinin veya hedef takım arkadaşının altında geniş bir geçici alan ortaya çıkarır. 

 Kuzunun Şefkati, aktif olduğu süre boyunca sınırları içindeki BÜTÜN birimlerin can değerlerinin kritik düzeyin altına inmesini engeller. 

 Son olarak, Kuzunun Şefkati, ortadan kalktığı sırada sınırları dahilinde bulunan bütün şampiyonları belli bir miktar iyileştirir.  Birlikte uyumlu olduğu şampiyonlar; 
 Karşısında zorlandığı şampiyonlar; 

Haberin devamı için tıklayınUcuz rp satın almak için tıklayın.


Mobil Ödeme ile Ödeme Kredi Kartı ile Ödeme İninal ile Ödeme